Zprávy a události:

Vysokorychlostní internet na lyceu od místní firmy KATRO SERVIS spol.s r.o.

Dlouhodobě usilujeme o podporu místních firem, a tak jsme jako dodavatele těchto služeb vybrali místní společnost KATRO SERVIS spol. s r.o., která má v uvedené oblasti bohaté zkušenosti a tradici. Zároveň je jedinou společností, která v místě disponuje optickou technologií, což je z pohledu stability připojení ta nejlepší varianta. Kliknutím se dozvíte více a také představíme KATRO SERVIS, ale více informací o firmě naleznete na webových stránkách www.katro.cz.

Vážení rodiče, milí žáci a studenti,

velmi rád bych vás informoval o uzavření smlouvy o dodávce vysokorychlostního internetu pro naše lyceum, který začneme využívat od nového školního roku 2020/2021.

Dlouhodobě usilujeme o podporu místních firem, a tak jsme jako dodavatele těchto služeb vybrali místní společnost KATRO SERVIS spol. s r.o., která má v uvedené oblasti bohaté zkušenosti a tradici. Zároveň je jedinou společností, která v místě disponuje optickou technologií, což je z pohledu stability připojení ta nejlepší varianta.

Zkušenosti uplynulých měsíců ukázaly, že kvalitě připojení internetu musíme věnovat vyšší pozornost, než jsme byli zvyklí. Snažíme se vytvořit dobré podmínky pro činnost školy v náročných situacích, které prověřují nás všechny. Zároveň hledáme zdroje financování, které nám umožní zakoupit nové vybavení počítačové učebny.

Nejdůležitější však nadále zůstává práce učitele a žáků ve společné živé interakci.

Mgr. Ivan Semecký

ředitel školy

Představení společnosti KATRO SERVIS spol. s r.o.

Společnost KATRO SERVIS spol. s r.o. není na telekomunikačním trhu žádným nováčkem. Od roku 1991 aktivně poskytuje své služby více jak 50 000 zákazníkům/domácnostem, kde má dlouhodobou tradici. Své primárně kabelové rozvody a trasy mají umístěny například v obcích Semily, Třemošnice, Okříšky, Benešov u Semil, Seč, Rokytnice nad Jizerou, Koberovy, Vidochov, Píšť, Darkovice, Kněževes, Mladé Buky, Batňovice a v mnohých dalších.

Rychlosti internetu pro domácnosti dosahují až 500Mbit s až 150 TV programy na televizních službách. Nespecializují se pouze na domácnosti, ale také na business klientelu, které jsou schopni navrhnout řešení na míru s dodávkou garantovaného připojení v licenčním pásmu.

Jedná se o společnost, která dokáže se zákazníkem vyřešit jakýkoliv problém. Nové zákaznické centrum mají v Semilech v ulici U Potoka 267 a přijímají zákazníky jak telefonicky, tak osobně. Zároveň zajišťují dohledový systém, který je v pohotovosti každý den od 8:00 do 22:00 hodin, přičemž síť jako taková je monitorována 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Více informací naleznete na webových stránkách www.katro.cz.


14.07.2020